Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineszyszka-i-dukenukem blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
375155 odwiedzin | wpisów: 186, komentarzy: 579, obserwuje: 191

ilifo.pl - eXpert budowlany

autor: szyszka-i-dukenukem blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

W odpowiedzi na moje zapytanie otrzymałem

Dzień Dobry,
w nawiązaniu do pańskiego zapytania poniżej przesyłam informacje dotyczące programu doradczego Ekspert Budowy oraz związane z nim warunki wydania Kuponu Rabatowego na materiały Silka i Ytong.

Całość programu doradczego jest bezpłatna. W jego ramach udzielamy informacji w zakresie technologii Ytong i Silka. Dla inwestorów indywidulanych istnieje możliwość wykonania przeliczenia materiałowego na podstawie dostarczonych skanów (lub kserokopii) projektu. Wyliczamy wtedy ilość potrzebnych do budowy materiałów Silka i Ytong (także zaprawy, nadproża i.t.p.). Z takim wyliczeniem można podjąć rozmowy z hurtowniami budowlanymi, nt. ofert cenowych i dostaw konkretnych ilości materiałów.
Poza informacjami Inwestor otrzymuje bezpłatny Kupon Rabatowy na zakup materiałów Silka i Ytong. Całość programu przebiega pod patronatem producenta wyrobów Silka i Ytong, firmy Xella Polska.

Poniżej przesyłam w skrócie założenia dotyczące Kuponu Rabatowego.

Ogólnym założeniem nowego Kuponu Rabatowego, jest zwrot Inwestorowi do 3% wartości netto zakupionych materiałów Silka i/lub Ytong (do tej wartości, poza bloczkami, wliczają się także pozostałe elementy zakupu takie jak: zaprawa cienkospoinowa Ytong/Silka, kształtki U, nadproża Ytong, narzędzia systemowe Xella, stropy Ytong oraz elementy uzupełniające).

Warunkiem wypłaty, jest wysłanie przez Inwestora do Producenta otrzymanego Kuponu Rabatowego, wraz z kserokopią faktury zakupu materiałów Ytong i/lub Silka oraz zgoda na umieszczenie tablicy reklamowej Producenta na budowie Inwestora. Za umieszczenie tablicy reklamowej Producent zapłaci Inwestorowi w/w 3% wartości netto zakupionych materiałów Silka i/lub Ytong. Wykonanie i montaż tablicy odbywa się na koszt Producenta.

Postępowanie:

1. Inwestor otrzymuje od Eksperta Budowy nowy Kupon Rabatowy w dwóch egzemplarzach (oryginał + kopia) oraz do podpisu Umowę najmu powierzchni reklamowej z Producentem, firmą Xella Polska.
2. Po dokonaniu zakupu w hurtowni budowlanej, Inwestor wysyła na adres producenta Xella Polska: Kupon Rabatowy (oryginał) + umowę najmu powierzchni reklamowej (2 egz.) + kserokopię faktury zakupowej na materiały Silka/Ytong.
3. Po odebraniu w/w korespondencji, Producent montuje na budowie tablicę reklamową i po 14 dniach od jej montażu wypłaca Inwestorowi do 3% wartości zakupionego przez Inwestora materiału Silka/Ytong.
4. Wielkość tablicy reklamowej to ok. 100x65 cm. Standardowo czas ekspozycji reklamy na budowie Inwestora to 3 miesiące.

Minimalna kwota zakupu materiałów Silka/Ytong pozwalająca na wykorzystanie Kuponu Rabatowego to 3000 PLN/netto, a okres ważności Kuponu to 3 miesiące (z możliwością przedłużenia).

Jeśli jest Pan zainteresowany bezpłatnym wyliczeniem materiałowym i Kuponem Rabatowym, to proszę przesłać na nasz adres mailowy: skany z projektu (rzuty, przekroje, widoki elewacji) z naniesionymi zmianami (jeśli występują), a także ewentualne sugestie jakie ściany by Pana interesowały w wyliczeniu.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Ten tydzień jestem na delegacji więc nie wiem czy uda mi się zeskanować dokumenty ale to się zobaczy. Zapytam się również czy pomogają postawić pierwszą warstę :)


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:38386
Liczba wpisów:197321
Liczba komentarzy:838136
Liczba zdjęć:720773
Użytkownicy online:761